Sllovakia përmbysë Shqipërinë, ia merr tre pikë shumë të rëndësishme – Lajmi.net
Sllovakia përmbysë Shqipërinë, ia merr tre pikë shumë të rëndësishme
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 19:13, 23 March 2018
Kombëtarja U21 e Sllovakisë ka befasuar kombëtaren e re të Shqipërisë.

Në stadiumin ‘Selman Stërmasi’, Sllovakia ka mposhtur 2:3 Shqipërinë në ndeshjen kualifikuese për Euro 2019.

Shqipëria dy herë në këtë ndeshje kishte epërsinë, por në fund nuk arriti ta ruajë atë epërsi, për të humbur tre pikë shumë të rëndësishme.

Manaj shënoi të dy golat për kuqezinjtë, ndërsa për mysafirët shënuan Spalek, Dimun dhe Mraz./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bubble Trouble
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Urban Basketball