“Sky” zbulon klubin e Aubameyang për sezonin 2017/18 (FOTO) – Lajmi.net
“Sky” zbulon klubin e Aubameyang për sezonin 2017/18 (FOTO)
Autori: Lajmi.net BundesligaMerkatoSport 15:50, 18 July 2017
Pierre Emerick Aubayemang është i gatshëm ta konfirmojë të ardhmen e tij.

Pierre-Emerick Aubameyang do të mbetet në Borussia Dortmund, sipas Sky në Gjermani.

Sulmuesi spekulohej me transferim në Premierligë ose Serie A ku kërkohej nga Paris Saint-Germain dhe Milan, përcjell “lajmi.net”.

Dortmund ka njoftuar reprezentuesin e Gabonit, i cili ka kontratë deri më 2020, se dëshirojnë që e ardhmja e tij të sqarohet sa më shpejtë. /Lajmi.net/


Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bow Master