“Sky Sports” zbulon përforcimin e ri të Arsenalit (FOTO) – Lajmi.net
“Sky Sports” zbulon përforcimin e ri të Arsenalit (FOTO)
Autori: Lajmi.net MerkatoPremier LeagueSport 10:51, 16 May 2017
Arsenal ka siguruar një përforcim të ri.

Mbrojtësi i majtë i Schalkes, Sead Kolasinac do të transferohet në Arsenal pas skadimit të kontratës në klubin nga Bundesliga.

“Sky Sports” ka bërë të ditur se reprezentuesi i Bosnjës e Hercegovinës do të jetë zyrtarisht futbollist i ri i Arsenalit nga data 1 korrik, përcjell “lajmi.net”.

Kolasinac do të nënshkruajë me “Gunners” si futbollist i lirë pas skadimit të kontratës në Schalke. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO