Skuadrat që kanë kaluar fazën e grupeve në Ligën e Evropës – Lajmi.net
Skuadrat që kanë kaluar fazën e grupeve në Ligën e Evropës
Autori: Lajmi.net Sport 23:45, 7 December 2017
Kanë përfunduar ndeshjet e xhiros së fundit të Ligës së Evropës.

Sonte në dy termine (19:00 dhe 21:05), janë zhvilluar ndeshjet e xhiros së fundit të grupeve të Ligës së Evropës, kompeticionit të dytë më të rëndësishëm për klube në kontinentin e vjetër.

24 ekipe kanë siguruar kualifikimin për fazën tjetër.

Ekipet që kanë siguruar kalimin në fazën tjetër i gjeni në pjesën e mëposhtme:

Villarreal

Astana

Dynamo Kiev

Partizani Beogradit

Braga

Ludogorets

Milan

AEK

Atalanta

Lyon

Lokomotiva Moskë

Kopenhagë

Viktoria Plzen

Steaua B

Arsenal

Crvena Zvezda

Salzburg

Marseille

Athletico Bilbao

Osersunds

Lazio

Nice

Zenit

Real Sociedad

/Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO