Skuadra kosovare bën diçka emocionuese për tifozin 24-vjeçar që vdiq dje (FOTO) – Lajmi.net
Skuadra kosovare bën diçka emocionuese për tifozin 24-vjeçar që vdiq dje (FOTO)
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 16:19, 11 May 2017
Drita dhe tifozët Intelektualët, i kanë dhënë lamtumirën e fundit tifozit Ardit Kasapi, i cili humbi jetën dje.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Drita

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball
  • Play Rock Wheels
  • Play Bike Rivals