Skuadra e Martial për sezonin e ri – Lajmi.net
Skuadra e Martial për sezonin e ri
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 10:50, 13 August 2017
.

Anthony Martial do të mbetet te Manchester United.

Gjiganti anglez e ka refuzuar përfundimisht ofertën e Tottenhamit. Sipas “RMC Sport”, londinezët kanë tentuar deri në fund, por oferta është refuzuar, përcjellë “Lajmi.net”.

21-vjeçari nuk ka minutazhë të mjaftueshme në “Old Trafford” dhe për këtë arsye është i hapur për një largim të mundshëm.

United kërkohet 60 milionë paund për ta liruar atë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Anthony Martial

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball