Skuadra e Malmos mbërrin në Kosovë – Lajmi.net
Skuadra e Malmos mbërrin në Kosovë
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 17:51, 9 July 2018
Skuadra e Malmos ka mbërritur në Kosovë një ditë para zhvillimit të ndeshjes me Dritën.

Sot pas orës 16:00, Malmo ka ateruar në aeroportin e Prishtinës në Kosovë.

Të martën me fillim nga ora 20:45, skuadra e famshme suedeze do të jetë mysafire e Dritës, në kuadër të raundit të parë kualifikues të Ligës së Kampionëve.

Ndeshja mes Dritës dhe Malmos do të zhvillohet në stadiumin ‘Adem Jashari’./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO