Skuadra angleze ofron 70 milionë euro për Aubameyangin – Lajmi.net
Skuadra angleze ofron 70 milionë euro për Aubameyangin
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliPremier LeagueSport 22:50, 8 December 2017
Everton po mendojë të gjejë rrugën sa më parë për të dalë nga kriza e thellë që është futur.

Si asnjëherë më parë viteve të fundit, skuadra nga Liverpooli është duke u përballur me probleme të mëdha dhe krizë në rezultate në Premierligë.

Kjo ka shtyrë drejtuesit e klubit që të mendojnë për afrimet në janar.

‘The Mirror’ shkruan se Everton është i gatshëm të ofrojë deri në 70 milionë euro për sulmuesin e Dortmundit, Pierre Emerick Aubameyang./Lajmi.net/

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO