Skriniar ka një lajm të keq për Barcelonën – Lajmi.net
Skriniar ka një lajm të keq për Barcelonën
Autori: Lajmi.net Serie ASport 9:39, 11 January 2018
Milan Skriniar nuk planifikon të largohet nga skuadra e Interit.

Milan Skriniar, mbrojtësi që në këtë sezon ka shpërthyer me fanellën e Interit duke u shndërruar në shtyllën e prapavijës së skuadrës që drejtohet nga Luciano Spalletti në një intervistë ka qetësuar të gjithë tifozët zikaltër përsa i përket të ardhmes së tij.

Me formën e shkëlqyer që ka treguar te Interi, për shtatlartin sllovak kanë nisur të interesohen shumë skuadra të mëdha përfshirë këtu edhe Barcelonën, por Skriniar është i lumtur te Interi, edhe pse së fundmi kërkohej nga Barcelona.

“ Jam i kënaqur që aktualisht mbaj veshur fanellën zikaltër dhe dua të luaj sa më gjatë të jetë e mundur me Interin, largimin as që e mendoj” deklaroi mbrojtësi.

Fjalët kyçe: Inter, Milan Skriniar

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball
  • Play Bike Rivals
  • Play Supercar Showdown