Skivi verifikoi Instagramin por a ia përmendi emrin e Albert Krasniqit në video? – Lajmi.net
Skivi verifikoi Instagramin por a ia përmendi emrin e Albert Krasniqit në video?
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:59, 13 March 2018
Ka publikuar një video në Instagram!

Reperi Skivi në këtë video ka ndarë me ndjekësit lajmin se e ka verifikuar llogarinë e tij në këtë rrjet social, shkruan lajmi.net

Ai ka falënderuar e përshëndetur gjithë ata që e ndihmuan në këtë verifikim.

Skivi përmendi emrin e një djali të quajtur Blero dhe përmendi Albertin.

Kur përmendi emrin Albert, supozimet e para janë se mos ka përmend Albert Krasniqin, ish mikun dhe menaxherin e tij në Babastars.

Por, duke qenë se nuk përmendi mbiemrin, nuk dihet se a bëhet fjalë për Albert Krasniqin apo jo!/Lajmi.net/

Verified by @bleroszitate

A post shared by SKIVI (@skivi_official) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO