Skivi: E kam një lajm të mirë, le ta merr vesh shteti – Lajmi.net
Skivi: E kam një lajm të mirë, le ta merr vesh shteti
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:20, 13 March 2018
Reperi Skivi ka hedhur një video në Instagram.

E në këtë video, ai ka ndarë me fansat e tij një lajm rreth llogarisë së tij në këtë rrjet social, shkruan lajmi.net

Skivi tha se i është verifikuar llogaria në Instagram falë një djaloshi të quajtur Blero.

Forma si Skivi e ka dhënë këtë lajm është shumë interesant dhe e keni në videon më poshtë!/Lajmi.net/

Verified by @bleroszitate

A post shared by SKIVI (@skivi_official) on

Fjalët kyçe: Skivi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Stealth Sniper