‘Skifterat’ kopjojnë ‘Intelektualët’, ja çfarë kanë bërë para derbit (VIDEO) – Lajmi.net
‘Skifterat’ kopjojnë ‘Intelektualët’, ja çfarë kanë bërë para derbit (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSportSporti Vendor 21:36, 24 February 2017
Qyteti i Gjilanit po këto ditë po jeton nën ethet e derbit më të madh lokal në Kosovë.

Të dielën, skuadrat e futbollit nga ky qytet, Gjilani dhe Drita, do të ballafaqohem mes-vete, për të dhuruar një tjetër përballje të paharrueshme.

Si çdo herë, janë tifozët ‘Intelektualët’ dhe ‘Skifterat’ që  e ndezin edhe më shumë këtë derbi.

Por, për derbin e së dielës, janë ‘Skifterat’ që kanë kopjuar nga ‘Intelektualët’.

‘Intelektualët’ një natë më parë, krijuan një atmosferë të jashtëzakonshme në stadium me drita, e të njëjtën gjë, kanë bërë sot edhe ‘Skifterat’./Lajmi.net/

Atmosfera e ‘Intelektualëve’

Atmosfera e ‘Skifterave’

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6  

Fjalët kyçe: KF Drita, KF Gjilani

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Bike Rivals
  • Play Bubble Trouble
  • Play 8 Ball Pool