Skerdi paralajmëron ‘hitin’ e radhës… – Lajmi.net
Skerdi paralajmëron ‘hitin’ e radhës…
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 9:40, 12 October 2018
Reperi nga Shqipëria, Skerdi nuk ka të ndalur në projekte të reja muzikore.

“Si Bugatti”, është kënga e tij e fundit në bashkëpunim me reperin nga Peja, Gjiko, shkruan lajmi net.

Dhe tani, përmes një fotografie të publikuar në Instagram ai tregon se është duke punuar në një projekt të ri.

“Hiti po vjen bashkë me një ft…”, shkruan Skerdi.

Megjithatë, ai nuk bëri të ditur se me kë vjen në duet kësaj radhe e që pritet të shohim se çfarë do na sjell.

Përveç këngës “Si Bugatti” që u mirëprit nga publiku, vallëzimi i dyshes u bë viral edhe në rrjetet sociale.

Skerdi po ashtu në dasmën e Gjikos dhe Elitës zbuloi të dashurën e re e cila quhet Vesa Rama. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO