S’keni ku ta shihni ndeshjen Real Madrid – PSG? Ja super-linku HD – Lajmi.net
S’keni ku ta shihni ndeshjen Real Madrid – PSG? Ja super-linku HD
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 21:10, 14 February 2018
Real Madrid dhe PSG janë duke zhvilluar ndeshjen e shumëpritur në “Bernabeu”.

Stadiumi është i stërmbushur në Madrid.

Interesimi për të parë ndeshjen është i madh.

Ua sjellim një link me kualitet HD, pa pengesa.

Nëse dëshironi ta shihni ndeshjen, mund të klikoni këtu.

Fjalët kyçe: PSG, Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2
  • Play Supercar Showdown