Skënderbeu e përfundon me humbje aventurën në Ligën e Evropës – Lajmi.net
Skënderbeu e përfundon me humbje aventurën në Ligën e Evropës
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 20:58, 7 December 2017
Skënderbeu e ka përmbyllur me humbjen aventurën në Ligën e Evropës.

Në ndeshjen e xhiros së gjashtë të fazës së grupeve, skuadra shqiptare është mposhtur në udhëtim te zviceranët e Young Boys, me rezultat 2:1.

Korçarët të parët kaluan në epërsi përmes Gavazajt.

Vendasit në vazhdim përmbysën rezultatin, duke shënuar me anë të Hoarau dhe Assale.

Në ndeshjen tjetër të zhvilluar në këtë orar, Milani është mposhtur në udhëtim te Rijeka 2:0./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master