Skënderbeu – Almaty, a e keni pritur këtë rezultat pas pjesës së parë? (FOTO) – Lajmi.net
Skënderbeu – Almaty, a e keni pritur këtë rezultat pas pjesës së parë? (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 20:47, 20 July 2017
Ka përfunduar barazim 0-0 pjesa e parë e ndeshjes kthyese mes Skënderbut dhe Almaty.

Ndeshje e parë në Kazakistan, ka përfunduar barazim 1:1.

Statistikat e pjesës së parë, mund t’i shikoni në pjesën e mëposhtme./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: KF Skënderbeu

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master Japan
  • Play Rock Wheels