Skenat më të mira të luftës së Van Damme (Video) – Lajmi.net
Skenat më të mira të luftës së Van Damme (Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentKulturë/Arte 12:42, 13 June 2017
Të gjithë e njihni aktorin Van Damme për fuqinë që e ka pasur në lufërat e zhvilluara, shkruan lajmi.net

Në artin e luftës, Van Damme njihet për perfeksionin në goditjet e pabesueshme të tij. Ai filloi si një luftëtar karateje dhe më vonë kaloi në kickbox, ku në karrierën e tij fitoi 18 herë me knockout.

Filmi i parë i Van Damme ka qenë në vitin 1986, “No retreat, no surrender.”

Më poshtë do të shihni skenat më të mira të luftës së tij nëpër filma. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Van Damme

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Rock Wheels
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Urban Basketball