Skena të nxehta në klipin ‘Girls’!! Puthja pasionante në buzë e Rita Orës me Cardi B – Lajmi.net
Skena të nxehta në klipin ‘Girls’!! Puthja pasionante në buzë e Rita Orës me Cardi B
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 11:06, 7 June 2018
Mbrëmë u publikua me videoklip kënga 'Girls'.

Rita Ora, Cardi B, Bebe Rexha dhe Charli XCX kanë bashkuar idetë për ta realizuar këtë duet të përbashkët për të cilin kur doli në versionin audio morën kritika të ashpra për tekstin, shkruan lajmi.net

Pa videoklip kënga është klikuar 20 milionë herë dhe mbrëmë pasi i doli edhe klipi, u shikua mbi 2 milion herë.

Në të kanë pasur çfarë të shohin pasi vajzat duken tejet seksi dhe performancat janë të zjarrta, mirëpo mund të ju ketë ikur një detaj.

Në vazhdim ju sjellim momentin kur Rita Ora puthet me pasion në buzë me Cardi B./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO