Skandal në futbollin kosovar, portieri grushtohet në fushë – Lajmi.net
Skandal në futbollin kosovar, portieri grushtohet në fushë
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 8:30, 13 November 2017
Ulpiana dhe Dardana kanë zhvilluar sot derbin e Ligës së Dytë (Grupi B).

Gjatë gjithë ndeshjes, gjithçka ka qenë korrekte në fushë, teksa sfida përfundoi 0:0.

Të dy skuadrat të kënaqura me ecurinë e lojës dhe ndarjen e drejtësisë kishin marshuar drejt zhveshtoreve, por kjo rrugë e shkurtër i doli e gjatë portierit të Dardanës, Granit Statovci.

Disa tifozë vendas kanë hyrë në terren me të përfunduar ndeshja dhe kanë sulmuar Statovcin, shkruan Gazetasheshi.com.

Siç shihet edhe në video, ai grushtohet keq.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO