S’ka fitues pas 90 minutave, Lincoln – Drita shkojnë në vazhdime – Lajmi.net
S’ka fitues pas 90 minutave, Lincoln – Drita shkojnë në vazhdime
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 22:19, 29 June 2018
Ka përfunduar pa fitues koha e rregullt e ndeshjes mes Lincoln dhe Dritës, e vlefshme për fazën kualifikuese për Ligën e Kampionëve.

Skuadra kampione e Kosovës ka luajtur barazim 1:1 pas 90 minutave me kampionët e Gjibraltarit.

Ishte Leci që në minutën e 2’ kaloi në epërsi Dritën.

Vendasit barazuan në minutën e 61’ me anë të Corral.

Ky rezultat dërgon ndeshjen në vazhdime dy herë nga 15 minuta./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO