Sjelljet që asnjë femër nuk duhet të tolerojë në një lidhje – Lajmi.net
Sjelljet që asnjë femër nuk duhet të tolerojë në një lidhje
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 19:15, 3 October 2017
Ju keni arritur të krijoni një marrëdhënie me një grua të fortë, por mund të jetë një detyrë e frikshme që t’i japësh të gjithë lirinë që ajo ka nevojë për të hapur krahët e saj, duke u siguruar që zemra të takon vetëm ty.

Ky akt sfidues është më i lehtë sesa tingëllon për aq kohë sa ju mund të shmangni disa sjellje të papranueshme.
4 gjërat që gruaja jote e fortë kurrë nuk do të tolerojë në marrëdhënien tuaj:

1. Mungesa e respektit Mungesa e respektit është një kategori shumë e gjerë e sjelljes që një grua e fortë nuk do të tolerojë në një marrëdhënie.

2. Dominimi në marrëdhënie Kjo vendos një grua të fortë në një pozitë të pafuqisë, të cilën ajo kurrë nuk do ta tolerojë në një marrëdhënie. Gratë e forta dinë se si të marrin drejtimin.

3. Pabarazinë Bëni marrëdhënien tuaj një fushë loje të barabartë, pavarësisht nga të ardhurat tuaja, arsimi, përkatësia etnike, gjinia, përkatësia politike, statusi shoqëror etj,dhe gruaja juaj e fortë do të vlerësojë respektin që ju i jepni.

4. Thyerja e kujve të saj Nëse një grua e fortë ju ka thënë ‘Jo’ ose ‘Mos e bëni përsëri këtë’ një herë, më mirë mos provoni të kundërtën. Një grua e fortë i di kujtë e saj personal, vlerat, moralin dhe besimet dhe ajo e di se ku mund të tërheqë vijën. Mos shtyni kujtë e saj ose do të përballeni me zemërimin. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO