Situata të cilat vetëm prindërit mund t’i kuptojnë – Lajmi.net
Situata të cilat vetëm prindërit mund t’i kuptojnë
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 10:07, 4 July 2017
Ilustruesja LIesbeth Ton nga Holdana për të festuar 10 vjetorin e amësisë ka publikuar një koleksion të veprave të saj më të mira, transmeton portali Arbresh.info.

Ajo është nënë e tre fëmijëve dhe përmes këtyre vizatime ka dashur të tregojë se në çfarë sfida kalon një prind.

Ajo ka paraqitur disa vizatime komike duke përshkruar situata të cila janë të njohura për çdo prind që ka fëmijë./Arbresh.info

7367210-01bpmothers-57e18267d54a0__880-1477899865-650-32e9147584-1477904010 7367260-351049-10-1477900159-650-32e9147584-1477904010 7367310-444-1477900829-650-32e9147584-1477904010 7367360-93134368-57e4-7f78-8ca3-0691e738301d-1477900296-650-32e9147584-1477904010 7367460-lets-honor-moms-15-cartoons-about-parenting-57e1aa5a1485c__880-1477901576-650-32e9147584-1477904010 7367510-07bplaptop-57e1827c93871__880-1477899896-650-32e9147584-1477904010 7367560-09bpstroller-57e182826e782__880-1477899937-650-32e9147584-1477904010 7367610-11bpsocute-57e1828865f25__880-1477899787-650-32e9147584-1477904010 7367710-12bpruined-57e1828c31e59__880-1-1477900946-650-32e9147584-1477904010 7367810-13bpme-time-57e1828ec1beb__880-1477899922-650-32e9147584-1477904010 7367860-14bpletgo-57e18290bcba1__880-1477899876-650-32e9147584-1477904010 7367910-15bpgogogo-57e182930f9c1__880-1477899960-650-32e9147584-1477904010 7368060-tumblr_odv8rv19oi1shb0boo4_1280-1477901006-650-32e9147584-1477904010 12111060-34459355-19-0-1477499636-0-1477646886-1477646891-0-1477901235-0-1477903607-1477903613-650-8-1488295420-650-32e9147584-1488545969

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO