Simeone prishi planin e Mourinhos – Lajmi.net
Simeone prishi planin e Mourinhos
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 19:53, 13 September 2018
United ofroi 80 milionë euro për mbrojtësin.

Atletico Madrid vazhdon të rezistojë për yjet e skuadrës.

Klubi madrilien ka refuzuar ofertën e fuqishme të Manchester Unitedit për Lucas Hernandez, përcjellë “Lajmi.net”.

Sipas “Marca”, United ofroi 80 milionë euro për mbrojtësin.

Megjithatë, Atletico e refuzoi ofertën. 22-vjeçari ka zgjuar edhe interesimin e Barcelonës dhe Real Madridit. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO