Simeone me deklaratë sensacionale pas eliminimit – Lajmi.net
Simeone me deklaratë sensacionale pas eliminimit
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 23:57, 10 May 2017
Diego Simeone ka dhënë një deklaratë shumë domethënëse pas ndeshjes.

Ai është shprehur shumë krenar me futbollistët e tij.

“Jam krenar dhe shumë i lumtur. Më vjen keq që nuk mund t’i klonojë këta lojtarë”, u shpreh Simeone, përcjellë “Lajmi.net”.

Atletico Madridi dështoi të arrijë finalen e tretë në katër edicionet e fundit. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Diego Simeone

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Rock Wheels
  • Play World Soccer Champion
  • Play Zombie Big Trouble