Silva në krizë, befasi nga Milan – Lajmi.net
Silva në krizë, befasi nga Milan
Autori: Lajmi.net Serie ASport 7:20, 9 January 2018
Massimiliano Mirabelli ka insistuar se sulmuesi portugez do të mbetet për një kohë të gjatë te skuadra nga San Siro.

Andre Silva nuk do të largohet nga Milan.

Drejtori sportiv i “Rossonerëve, Massimiliano Mirabelli ka insistuar se sulmuesi portugez do të mbetet për një kohë të gjatë te skuadra nga San Siro.

“E di se Andre Silva është duke kaluar një moment të vështirë, por është futbollist i rëndësishëm për ne”, deklaroi Mirabelli për “O Jogo”, përcjell “lajmi.net”.

“Afati kalimtar i janarit? Do të mbetet pa dyshim dhe do të jetë pjesë e jona edhe për shumë, shumë vite të tjera”, u shpreh ai. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Andre Silva, Milan

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball