Sigal Prishtina me urim të fuqishëm për festën e Flamurit – Lajmi.net
Sigal Prishtina me urim të fuqishëm për festën e Flamurit
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 12:36, 28 November 2017
Klubi kampion i Kosovës në basketboll ka publikuar urimin në Facebook.

Sigal Prishtina ka publikuar një urim për festën e 28 Nëntorit.

Klubi kampion i Kosovës në basketboll ka publikuar urimin në Facebook.

Urimi nga Sigal Prishtina: 

Urime 105 vjetori i Pavarësisë së Shqipërisë!

“Jetoni për Atdhe dhe vdisni për të”#KUQeZI“, shkruan në urimin e Sigal Prishtinës. /Lajmi.net/


Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO