Sigal Prishtina me njoftim të rëndësishëm para ndeshjes me Tsmoki Minsk – Lajmi.net
Sigal Prishtina me njoftim të rëndësishëm para ndeshjes me Tsmoki Minsk
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 14:26, 19 September 2017
Skuadra nga kryeqyteti takohet me kundërshtarin nga Bjellorusia, sonte me fillim nga ora 18:30.

Sigal Prishtina ka bërë të ditur detajet para fillimit të ndeshjes së sotme ndaj Tsmoki Minsk në Ligën e Kampionëve të basketbollit.

Skuadra nga kryeqyteti takohet me kundërshtarin nga Bjellorusia, sonte me fillim nga ora 18:30.

Andaj, Sigal Prishtina ka publikuar një njoftim të rëndësishëm pak orë para fillimit të takimit, përcjell “lajmi.net”.

Biletat kanë dalë në shitje nga ora 13:00, dhe interesimi është i madh. /Lajmi.net/


Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO