Sigal Prishtina e kalon me lehtësi pengesën e quajtur Golden Eagle Ylli – Lajmi.net
Sigal Prishtina e kalon me lehtësi pengesën e quajtur Golden Eagle Ylli
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 20:43, 25 February 2017
Sigal Prishtina ka realizuar fitore të pritur në Superligën e Kosovës ndaj Golden Eagle Yllit.

Kryeqytetasit në ‘Pallatin e Rinisë’ kanë mposhtur 89-62 skuadrën nga Suhareka.

Çuditërisht, mysafirët e fituan çerekun e parë me rezultat 19-17.

Diferencën Sigal Prishtina e bëri në çerekun e dytë dhe të tretë, të cilët i fitoi me epërsi të thellë./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6  

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO