Sigal Prishtina e fiton pjesën e parë të derbit me KB Pejën – Lajmi.net
Sigal Prishtina e fiton pjesën e parë të derbit me KB Pejën
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 19:43, 28 January 2017
Ka përfunduar pjesa e parë e derbit KB Peja – Sigal Prishtina.

Pjesa e parë e takimit i ka takuar skuadrës mysafire, Sigal Prishtinës, me rezultat 43:39.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master
  • Play Pro Kicker Frenzy