Sigal Prishtina e fiton përballjen e parë ndaj KB Trepçës – Lajmi.net
Sigal Prishtina e fiton përballjen e parë ndaj KB Trepçës
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 19:40, 30 April 2017
Sigal Prishtina ka shënuar fitore në ndeshjen e parë të ‘Play-Off’ të Superligës së Kosovës në basketboll.

Kampioni aktual para shikuesve të vetë kanë triumfuar kundër Trepçës me rezultat 89-78.

Seria tash vazhdon në Minatori të Mitrovicës, ku do të zhvillohen dy ndeshjet e radhës. Ekipi që arrin tre fitore së pari, kualifikohet në finale të Play-Off.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master