Sigal Prishtina dhe KB Bashkimi eliminohen nga Liga Ballkanike – Lajmi.net
Sigal Prishtina dhe KB Bashkimi eliminohen nga Liga Ballkanike
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 22:10, 24 January 2017
Sigal Prishtina dhe KB Bashkimi janë eliminuar nga Liga Ballkanike.

Skuadra nga kryeqyteti është mposhtur nga KK Kozuv me rezultat 73:65, për të pësuar edhe humbjen e shtatë në dhjetë ndeshje të zhvilluara.

Humbje ka pësuar edhe KB Bashkimi, që u mposht me rezultat të ngushtë 79-76 nga Tivati.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: KB Bashkimi, Sigal Prishtina

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play World Soccer Champion
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bubble Trouble