Si t’i ruani storiet në instagram? – Lajmi.net
Si t’i ruani storiet në instagram?
Autori: Lajmi.net FunRrjetet Sociale 8:40, 17 October 2017
Keni dëshirë të ruani storien e dikujt tjetër në instagram por nuk e dini se si?

Ekziston një mënyrë e thjeshtë dhe brenda rregullave ligjore të cilën mund ta përdorni në instagram, shkruan lajmi.net

Storien mund ta ruani fillimisht duke e marrë programin në telefonin tuaj: story saver, e cila është me ikonë të instagramit.

Pastaj shkarkoni videon.

Shikoni videon më poshtë për të parë detajet. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Instagram, si t'i ruani, storie

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Berry Rush
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy