Si t’i hiqni 8 kilogramë për 7 ditë (Video) – Lajmi.net
Si t’i hiqni 8 kilogramë për 7 ditë (Video)
Autori: Lajmi.net LifestyleOrganizohu 9:42, 25 April 2017
Janë afruar ditët e ngrohta dhe ju thjeshtë doni të hiqni kilogramët e tepërt në trupin tuaj?

Njerëzit, duke përdorur dietën për të cilën do të mësoni më poshtë, kanë treguar se i kanë humbur 8 kilogramë për 7 ditë, shkruan lajmi.net

Është sukses që për një kohë kaq të shkurtër të humbni kaq shumë kilogramë, ndërsa ajo që duhet të bëni, është t’i përmbaheni me saktësi asaj që ju thuhet.

Shikoni videon dhe ndiqni hapat e njejtë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: 7 ditë, 8 kilogramë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bike Rivals
  • Play 8 Ball Pool