Si të vendosni makiazh, hap pas hapi – Lajmi.net
Si të vendosni makiazh, hap pas hapi
Autori: Lajmi.net LifestyleOrganizohu 14:30, 2 December 2017
Doni të bëni makiazh por nuk jeni mjaftueshëm të guximshëm për ta provuar?

Dhe mbeteni peng nga që nuk dëshironi që të bëni kot rrëmujë dhe të dështoni?

Koha është të zgjoheni nga gjumi, asgjë nuk mund të realizohet nëse nuk provoni, shkruan lajmi.net

Prandaj, ju mund të filloni me truqe prej më të thjeshtave derisa të mësoheni, ndërkaq në videon më poshtë mund të shihni hap pas hapi se si të arrini këtë qëllim.

Se a do të dilni profesionist pas vetëm ushtrimit nga kjo video, do ta kuptoni menjëherë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Makiazh

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bike Rivals
  • Play Rock Wheels