Si të realizoni foto unike në dhomën tuaj – Lajmi.net
Si të realizoni foto unike në dhomën tuaj
Autori: Lajmi.net Lifestyle 13:00, 3 December 2017
Keni tentuar të bëni foto unike por nuk keni gjetur mënyrën e duhur? Mos u brengosni.

Fotografja Irene Rudnyk vendosi që të hyjë në shpirtin e festave me një sesion fotosh, shkruan boredpanda, transmeton lajmi.net

Në ambient të ngrohtë, me dritat e krishtlindjeve, në një video të shkurtër ajo tregon procesin se si duhet të krijoni portrete mahnitëse në dhomë të zakonshme.

Modelja e saj, Emily, qëndroi pranë dritares. Shikojeni më poshtë se çfarë foto ka realizuar. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Foto mahnitëse

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball
  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball