Si te përgatisim pita, tortilla, durum, sufllaqe (Video) – Lajmi.net
Si te përgatisim pita, tortilla, durum, sufllaqe (Video)
Autori: Lajmi.net LifestyleReceta 18:25, 2 September 2017
Keni mësuar detajisht përgatitjen e ushqimeve të ndryshme?

Të këndshme për t’u parë dhe shumë të shijshme për t’i ngrënë, ju mund të mësoheni në videon më poshtë për përgatitjen e këtij ushqimi, shkruan lajmi.net

Kushtoni kohën tuaj mësimit të përgatitjes së ushqimeve. Padyshim se në kohë ‘të vështira’ gjithçka e mësuar do të ju del si ndihmë e madhe. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: pergatitje, tortilla

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Berry Rush
  • Play Bubble Trouble