Si të përgatisim majonez (Video) – Lajmi.net
Si të përgatisim majonez (Video)
Autori: Lajmi.net LifestyleReceta 13:00, 26 August 2017
Përbërësit:

Gjysmë limoni

Një të plotë kokërr veze dhe një të verdhë veze

250 ML vaj

Një lugë kripë

Një lugë sheqer

Piper të zi sipas dëshirës

Shikoni videon më poshtë për të parë si përgatitet. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: majonez, si te pergatisim

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Supercar Showdown