Si të “parkosh” avionin (Video) – Lajmi.net
Si të “parkosh” avionin (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 1:05, 13 September 2017
79-vjeçari përplas avionin me pemën

Një pilot i moshuar përplasi avionin e tij me një pemë në një parkim automjetesh, e fatmirësisht doli i palënduar nga aksidenti.

79-vjeçari Manfred Forst, u gjet nga policia pa ndjenja për shkak të tronditjes nga avioni dhe u dërgua në spital për të marrë mjekimin e nevojshëm, duke dalë pak orë më pas pasi nuk kishte pësuar asnjë dëmtim fizik.

E gjithë ngjarja u filmua nga kamera e sigurisë së një firme pranë aeroportit të Plainville. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Aeroplani, Parkim

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy