Si të ndërtoni anije elektrike shumë lehtë – Lajmi.net
Si të ndërtoni anije elektrike shumë lehtë
Autori: Lajmi.net Auto & TekEnergjia Efikase 9:25, 20 October 2017
Do të donit të kishit anijen tuaj private?

Keni pasur ide si mund të bëni një anije elektrike me mjetet që i keni në shtëpi?

Çdo hap që ju mund ta bëni për ndërtimin e këtij mjeti lundrues është i thjeshtë dhe i lehtë, shkruan lajmi.net

Në videon më poshtë ju mund të mësoni se si ta bëni në kohë rekorde dhe që të funksionojë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: anije elektrike

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Turbo Racing 3