Si të humbni barkun vetëm duke ngrënë këto perime – Lajmi.net
Si të humbni barkun vetëm duke ngrënë këto perime
Autori: Lajmi.net LifestyleShëndeti 17:10, 6 December 2018
Doni të humbni peshë, por nuk dini nga t'ia filloni? Provoni të futni këto perime në dietën tuaj.

Një dietë e shëndetshme dhe plani i rregullt i ushtrimit është ndoshta mënyra më e mirë për të humbur peshë, por ka disa mënyra të shëndetshme për të stimuluar trupin tuaj në djegien e yndyrës, transmeton lajmi.net.

Perimet e gjelbra janë një pjesë thelbësore e një diete të shëndetshme dhe të ekuilibruar.

Perimet si brokoli, lakra dhe lulelakër, janë disa nga më të dobishmet kur bëhet fjalë për humbje peshe. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO