Si të fishkëlleni (Video) – Lajmi.net
Si të fishkëlleni (Video)
Autori: Lajmi.net LifestyleOrganizohu 10:54, 24 April 2017
A dini të fishkëlleni me një dorë, apo me të dy duart?

Metoda e gishtërinjëve për të fishkëllyer, duhet të lidhet paraprakisht gjithmonë me pastrimin e duarve, në mënyrë që të keni sukses, shkruan lajmi.net

Pozicioni i gjuhës, buzëve, duhet të jetë në atë formë që në bashkëlidhje me gishtërinjtë, fishkëllima të funksionojë.

Ka lloje të ndryshme të fishkëllimës, megjithatë jeni ju ai që zgjedhni atë që preferoni më shumë.

Shikoni videon më poshtë dhe mësoni metodat themelore. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Fishkëllimë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Stealth Sniper
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Turbo Racing 3