Si të dukeni me stil çdo ditë – Lajmi.net
Si të dukeni me stil çdo ditë
Autori: Lajmi.net LifestyleOrganizohu 9:46, 13 November 2017
Frustruese është të zgjohesh në mëngjes dhe të mos dish çfarë të veshësh.

Në këtë video ju do të mësoni si të dukeni gjithmonë me stil. Janë disa hapa që po t’i bëni bashkë ju do të arrini atë që dëshironi.

Kjo guidë do të ju bëjë jetën tuaj më të lehtë.

Ndiqeni. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Stil

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball
  • Play Bike Rivals