Si të dukeni bukur pa makeup (Video) – Lajmi.net
Si të dukeni bukur pa makeup (Video)
Autori: Lajmi.net LifestyleShëndeti 21:36, 16 July 2017
Çka duhet të përdorni për të pasur një fytyrë të bukur edhe pa makeup?

Shumica e vajzave vendosin makeup për shkak që nuk ndihen mirë me dukjen natyrale të fytyrës së tyre, shkruan lajmi.net

Megjithatë, përdorimi në vazhdimësi i makeup-it e dëmton lëkurën tuaj, duke krijuar rrudha më shpejt si dhe duke ju plakur para kohe.

Në videon më poshtë do të mund të shihni rekomandimet se çfarë duhet të bëni. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: lëkurë perfekte

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Stealth Sniper
  • Play World Soccer Champion