Si të bëni top nga letra – Lajmi.net
Si të bëni top nga letra
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 12:13, 9 January 2018
Keni dëshirë të bëni diçka unike nga letra?

Një top i formës së veçantë është perfekte për ju, shkruan lajmi.net

Janë disa hapa që duhet t’i bëni për të bërë një top siç duhet, prandaj shikoni më poshtë për të parë mjetet e duhura dhe filloni përgatitjen. /Lajmi.net/

https://www.youtube.com/watch?v=ysIJdUaJZhc

Fjalët kyçe: top nga letra

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bike Rivals
  • Play Urban Basketball