Si të bëni raft për libra (Video) – Lajmi.net
Si të bëni raft për libra (Video)
Autori: Lajmi.net LifestyleOrganizohu 11:18, 15 May 2017
Të kesh libra në shtëpi do të thotë që je i pasur, shkruan lajmi.net

Ndonjëherë duam të kemi vendin e posaçëm, këndin e librave, dhomën ku të ndihemi rehat, vetja, të mposhtur nga dëshira për të kuptuar diçka më shumë për botën.

Secili libër bart në vete një jetë, një histori, një këndvështrim ndryshe.

Dhe duam që gjërat të mbeten të përjetshme, të mbesim mes rreshtash të humbur, të përjetojmë ndjenjën përmbushëse në shpirt kur prekim radhazi librat në raftin e vet.

E duke qëndruar mes tyre, të kuptojmë se jemi melodia që pushton universin.

Të krijoni një raft për librat tuaja, që shpresojmë të jenë në rritje, është e thjeshtë. Për të mësuar hapat se si bëhet një raft librash, shikoni videon më poshtë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: raft per libra

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master
  • Play Bow Master Japan
  • Play iStunt 2