Si të bëni një arkë kursimi në kushte shtëpie? (Video) – Lajmi.net
Si të bëni një arkë kursimi në kushte shtëpie? (Video)
Autori: Lajmi.net LifestyleOrganizohu 16:05, 13 May 2017
Të gjithë pretendojmë të kemi para të kursyera në raste nevoje.

Ka mënyra të ndryshme për t’i bërë arkat e kursimit në shtëpi, dhe janë po aq të thjeshta, sa secili prej nesh mund t’i rregullojë, shkruan lajmi.net

Më poshtë do të gjeni një formë të arkës, që është shumë praktike dhe e lehtë për t’u përgatitur.

Shikoni videon më poshtë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: arke kursimi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Berry Rush
  • Play Bike Rivals
  • Play Urban Basketball