Si të bëni dhuratë për Krishtlindje – Lajmi.net
Si të bëni dhuratë për Krishtlindje
Autori: Lajmi.net LifestyleOrganizohu 11:10, 22 December 2017
Keni dëshirë që të bëni një dhuratë për Krishtlindje mirëpo nuk dini se si ta përgatitni?

Mënyra më e lehtë është përmes letrës, që nuk ju kushton shumë kohë dhe mund, shkruan lajmi.net

Prerjet, ngjyrat dhe gjithçka tjetër mund t’i stolisni sipas dëshirës suaj.

Në videon më poshtë do të shihni hap pas hapi përgatitjen e dhuratës. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Dhuratë, Krishtlindje

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Berry Rush
  • Play Stealth Sniper
  • Play Turbo Racing 3