Si të bëjmë një sferë ndriquese në shtëpi – Lajmi.net
Si të bëjmë një sferë ndriquese në shtëpi
Autori: Lajmi.net LifestyleOrganizohu 8:04, 28 November 2017
Keni dëshirë që të krijoni gjëra unike në shtëpi, mirëpo nuk keni ide? 

Atëherë, një sferë ndriquese është mëse e duhur, shkruan lajmi.net

Shikoni videon më poshtë dhe mësoni hap pas hapi si të ndërtoni këtë mjet. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: sfere ndriquese

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Rock Wheels
  • Play iStunt 2