Si ta vëni foshnjen në gjumë për 10 sekonda (Video) – Lajmi.net
Si ta vëni foshnjen në gjumë për 10 sekonda (Video)
Autori: Lajmi.net LifestyleOrganizohu 19:35, 30 April 2017
Keni probleme si ta vëni foshnjen tuaj në gjumë?

Shumë prindër tentojnë për shumë kohë që t’i vënë foshjet e tyre në gjumë, dhe jo çdo herë këto përpjekje rezultojnë të suksesshme, shkruan lajmi.net

Ka metoda të ndryshme si ta bëni foshnjen tuaj të fle në pak sekonda, mjafton të kuptoni cila prej tyre është e duhura.

Në këtë rast, do të shihni babain i cili e vë në gjumë fëmijën e vet për 10 sekonda. Ndërsa në videon tjetër, do të shihni se si me anë të pallomës, foshnja fle për shumë pak sekonda.

Është ndonjëra e përshtatshme për ju? Shikojeni videon më poshtë dhe mësoni këto video. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: 10 sekonda, Foshnje, Gjumë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan