Si ta vendosni foton e profilit në facebook pa e prerë (Video) – Lajmi.net
Si ta vendosni foton e profilit në facebook pa e prerë (Video)
Autori: Lajmi.net LifestyleOrganizohuRrjetet Sociale 16:16, 30 April 2017
Facebook
Facebook
Është një metodë e thjeshtë për të vendosur foton tuaj të profilit ashtu siç është, mjafton të hapni fillimisht faqen e facebookut, shkruan lajmi.net

Lart tek pjesa e linkut, shkruani  “http://mbasic.facebook.com” dhe pastaj provoni të ndërroni foton e profilit.

Ajo do të del e plotë, ndërsa mund të hapni edhe një faqe tjetër në mënyrë që ta hapni profilin tuaj, në mënyrë që menjëherë ta shihni ndryshimin.

Në videon më poshtë do të kuptoni të gjithë hapat si duhet bërë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Facebook, foto profili

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy